شادابی و نشاط در مدرسه برای دانش‌آموزان مدرسه فاطمه زهرا (ص)

با سلام  من «مریم دهقانی» هستم . این وبلاگ برای مدرسه خودم با موضوع شادی و نشاط در مدرسه ساخته ام .

امیدوارم از این وبلاگ و مطالب خوبش لذت کافی را ببرید !

قلبتشویقمژه

معلم شاد و با روحیه

اگر قرار باشد روح دانش‌آموز پرورش و رشد یابد، باید این روند از روح معلم آغاز شود. چنانچه روح معلم افسرده و ناتوان باشد، شانس ناچیزی برای تقویت و مراقبت از روح دانش‌آموزان وجود خواهد داشت.

معلمانی که نمی‌توانند حضور توانمند خود را هر روز در کلاس درس نمایش دهند، از لحاظ انتقال فکر با دانش‌آموزان هماهنگ نیستند و برای پاسخگویی به نیازهای دانش‌آموزان آمادگی ندارند. معلم باید با توجه به هرگونه نقص در درک و دریافت دانش‌آموز، تلاش کند تا توانایی روش‌های جدید تدریس و گرداندن كلاس را در خود کشف كند.

شادی و نشاط در مدرسه مدرسه ,  ,دانش‌آموزان ,روح ,معلم ,نشاط ,نشاط در ,در مدرسه ,و نشاط ,روح معلم ,از روح ,دانش‌آموزان مدرسه فاطمه ,برای دانش‌آموزان مدرسهمنبع

ضرورت اهمیت شادی و نشاط در مدارس ما

شادابی و نشاط در مدرسه برای دانش‌آموزان مدرسه فاطمه زهرا (ص) شهرستان بن

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

دنیای از خوشمزه ها نرم افزار کده با من بخوان پارتیشن اداری پارتیشن دوجداره پارتیشن شیشه ای پارتیشن چوبی گروه تلگرام خرید اینترنتی درب اتوماتیک شیشه ای به صورت آنلاین رنگارنگ دانلود رایگان سریال کره ای با لینک مستقیم رادیولوژی دندان میدان کاج شرکت فروش تجهیزات آزمایشگاهی باکیفیت و ارزان